Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
raappa sanoi:J. Kataja ekaa kertaa aikoihin kentällä!
ja heti vapauttava syöttö Wallsin donkkiin.
Memphis sanoi:Pitääköhän tulos paikkaansa? Roopella kolkki ja 2 onnistunutta vaparii, silti pojoissa vaan 4pts.
Harmi jos meni. Roopel tais olla niissä jo niittäin ihan kiva onnistuneiden putki.raappa sanoi:Katoin ite samaa, mut tais mennä toinen vapari ohi ja korjas myöhemmin..
Memphis sanoi:Harmi jos meni. Roopel tais olla niissä jo niittäin ihan kiva onnistuneiden putki.
raappa sanoi:vähän ihmetyttää illan tilastointi... joku vähän mättää? ikäänkuin jäis välistä jotain merkkailematta.
Jep.tosi hauska ;Draappa sanoi:hauska tilastollinen fakta: Kouvojen takamieskaksikko Swift, Suonio yhteensä 1 syöttö![]()
Kyllähän myös pienimuotoinen vieraskannattajien ryhmä käsittääkseni oli paikalla. Avautukaa...raappa sanoi:Oliko matsi oikeesti niin tylsä, ettei kellään paikanpäällä olleella ole juurikaan mitään sanottavaa, vai oliko siellä ketään edes katsomassa? En ole myöskään netistä löytänyt kuin kouvojen raportin pelistä, onko kukaan muukaan? Pitää vissiin huomen aamusella käydä kirjastossa lueskelemassa lehtien paperiversioita.