Koripallo.com

KTP 2022-2023

Viestejä
19 600
Helou Rodman! Vieläkö Sorsapilli on samassa hiippakunnassa, kun ei ole kuulunut pitkään aikaan miehestä mitään? Sori vähän OT!
 
Viestejä
164
Tärkeä voitto, jatkopaikka aika lähellä. Mäkelä kommentoi että ensimmäistä kertaa joutui puoliajalla huutamaan joukkueelle? Miten on mahdollista ettei ole tätä aiemmissa matseissa joutunut tekemään?
Onnittelut voitosta ja taistelusta!
 
Viestejä
549
Olipas tunnelma karkkarissa kuin vanhaan hyvään aikaan, joukkueen henki ihan katossa, taistelutahto kaivettu esiin, kyllä tästä on hyvä jatkaa , ihan tuli vanhalle tosi mahtava olo. Kiitokset joukkueelle ja kannattajille eikun kohti uusia voittoja
 
Viestejä
2 008
Henttosen hintalapulla saa Henttosen peliesityksen. Kotimainen sentteripula vaivaa korisliigaa
 
Viestejä
777
Brownilla tyylikkäät peliasuun mätsäävät kengät :cool:

kengät.png
 
Jotta voit kirjoittaa viestejä, sinun täytyy rekisteröityä foorumille. Rekisteröityminen on ilmaista, helppoa ja nopeaa. Rekisteröidy tästä.
Ylös