- Viestejä
- 174
E.Kettunen sanoi:Eiköhän tuo asia ole selvä ilman Monten osoitteluakin. Jenkkipeluri tosin on yhdyssana.
Ei sitä vanhojen meriittien pohjalta täällä kukaan peliaikaa saa...
E.Kettunen sanoi:Eiköhän tuo asia ole selvä ilman Monten osoitteluakin. Jenkkipeluri tosin on yhdyssana.
Pablito sanoi:Taidat olla sitä mieltä että Hickey on sarjanparas 5. paikan pelaaja, koska on sitä joskus ollut?? ;D ;D
Lautapallo sanoi:'Sarjanparas' taas kirjoitetaan erilleen.
Sophistifunk sanoi:Honka Fan Clubin reportaasi tietää kertoa, että Kimmo Muurinen on leikkausta vaativan rannevamman johdosta sivussa parketeilta vähintään neljä viikkoa. Ilahduttava voitto tänään KTP:sta, mutta paha paikka Hongalle.
Tämän takia Honka tietenkin joutuu palkkaamaan Muuriselle paikkaajan. Kuulemma Mike King on vahvoilla Hongan uudeksi vahvistukseksi.Sophistifunk sanoi:Honka Fan Clubin reportaasi tietää kertoa, että Kimmo Muurinen on leikkausta vaativan rannevamman johdosta sivussa parketeilta vähintään neljä viikkoa. Ilahduttava voitto tänään KTP:sta, mutta paha paikka Hongalle.
Miss D sanoi:S-funk: Ei nyt sentään leikkausta vaativa, mutta rannevamma kuitenkin.
D13 sanoi:Sen Williamsin voisi Honka kyllä lähettää kotiinsa. Paska pelaaja ja M***U persoona.Toivottavasti oli vika kausi Suomessa.
tapiolalainen sanoi:usein tuntuu käyvän niin että kun täällä "asiantuntijat" jotain pelaajaa dissaavat niin kuinkas käykään... williams päässyt ihan hyvään vauhtiin viime peleissä. nyt täytyy varmaan ruveta toivomaan hickeyn kotiin lähettämistä niin ehkä sekin vielä piristyy.
oikeasti, hickey ei kyllä espoolaisten lasien läpi paljoa joukkuetta ole tällä kaudella auttanut, vaikka jossain vaiheessa huhut kertoivat että mies olisi kovaa treenannut. toivottavasti tahti muuttuu. muuten pakka on aika hyvin kasassa, huonollakin pelillä voittoja tippuu, mutta sanoisin että erityisesti muita kärkijengejä (erit. kataja) vastaan ei olisi varaa antaa sentterin verran tasoitusta.
lothar sanoi:Tärkeät pelit pelataan huhtikuussa. Hickey tietää sen jo hyvin. Silloin iso Phil on timmissä. Toki ammatttimieheltä voisi sitä odottaa jo hänen saapuessaan kesälaitumilta sorvin ääreen.![]()
D13 sanoi:Sen Williamsin voisi Honka kyllä lähettää kotiinsa. Paska pelaaja ja M***U persoona.Toivottavasti oli vika kausi Suomessa.
Horrow sanoi:Kyllä eilisen cupin pelin ja Joensuussa näkemäni pelin
peruusteella, ihmettelen syvästi miksi Hickey pelaa joukkeessa.
Hongalla on selkeä sentteriongelma ! Kaivakaa Ritsi tai vastaava jostain kehiin
ja äkkiä, jos mielitte menestyä !